logo

انتخاب محل سایدبار

این سایدبار را با ابزارک های کاربردی پر کنی تا براحتی در دسترستان باشند
Email@YourSite.Com
+989121234567

ایده های ذهنی تان را به واقعیت تبدیل کنید

m

فراتر از یک نمایشگاه

برپایی نمایشگاه با حضور محققان، مدیران، کارشناسان و فعالان مطرح داخلی و خارجی، موجب گردیده که این رویداد فراتر از یک نمایشگاه برگزار گردد.

m

مناسب ترین بستر تبلیغاتی

حضور همه فعالان صنعت کسب وکار اینترنتی، بنگاه های معاملاتی اینترنتی، شرکت های حمل و نقل اینترنتی ، شرکت های خدمات دهی اینترنتی ،استارت آپ ها و به طور کلی تمامی شرکت هایی که در بستر اینترنت مشغول به فعالیت هستند و خدمات دهندگان کسب و کار های اینترنتی، گامی مطمئن برای دستیابی به اهداف شماست.

m

نوآوری های صنعت کسب و کار اینترنتی

ظهور کالاها و خدمات جدید و متنوع در بستر اینترنت ، از جمله عواملی است که باید برای حضور در کسب و کار اینترنتی مدنظر قرار گیرد.

درباره نمایشگاه تخصصی صنعت کسب وکار اینترنتی بیشتر بدانیم:

نمایشگاه تخصصی صنعت کسب و کار اینترنتی همزمان با برگزاری کنگره بین المللی فروشگاه های اینترنتی ایران که بسیاری از فعالان، متخصصین و مدیران حوزه فروشگاه های اینترنتی از سراسر کشور در آن حضور خواهند داشت، فرصت تبلیغاتی مناسبی است تا کسب و کار های اینترنتی ، دستاوردها و خلاقیتشان را در این حوزه ارائه نمایند.

 
m

چه برنامه ای برای رقبا دارید؟

امروزه در دنیای کسب‌ و‌کار به خصوص در حوزه کسب و کار اینترنتی رقابت به‌ سرعت در حال گسترش است. این رقابت تبدیل به جنگی بر سر کیفیت و مشتری شده است. مشتریان هرروز نسبت به گذشته داناتر شده و انتظارات آن‌ها به‌شدت در حال افزایش است. کوچک‌ترین غفلتی منجر به نارضایتی مشتری، قطع ارتباط او با ما و جذب او توسط رقیبان می‌شود.

qodef-fullwidth-slider

مزایا شرکت در نمایشگاه

نمایشگاه یکی از مؤثرترین فعالیتهای بازاریابی در دسترس شما است. هیچ نوع بازاریابی دیگر نمیتواند شما را با بسیاری از مشتریان بالقوه که به طور فعال در جستجوی راهکارها، فرصتها، ایده ها,خدمات و محصولات هستند، روبروکند. حضور در نمایشگاه کسب و کار اینترنتی به شما اجازه خواهد داد با رقبا,مشتریان,صاحبان کسب و کارهای مختلف و کار آفرینان مشتاق چهره به چهره ارتباط برقرار کنید. دست اندرکاران در امر تولید کالا یا خدمات درحاشیه برگزاری نمایشگاه میتوانند تحلیل جامعی از بازار هدف خود و تغییرات آن داشته باشند.

qodef-fullwidth-slider

استفاده از تجربیات بین الملی

با برپایی نمایشگاه در این حوزه و در اختیار گذاشتن تخصص و تجربیات متخصصین در موضوعات مختلف در کنار کنگره در زمان برگزاری نمایشگاه با حضور کارشناسان، اقتصاددانان و تولیدکنندگان مطرح موجب گردیده که این رویداد ، فراتر از یک نمایشگاه برگزار گردد.

qodef-fullwidth-slider

شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان

متخصصین بازاریابی ، مدیران فروشگاه ها اینترنتی و بنگاه های معاملاتی اینترنتی ، ، شرکت های حمل و نقل اینترنتی ، شرکت های خدمات دهی اینترنتی ،استارت آپ ها و به طور کلی تمامی فعالان در حوزه کسب و کار اینترنتی در این بخش حضور دارند. همچنین در این نمایشگاه اطلاع رسانی گسترده ای در سطح کشور از طریق اصناف شهرستان ها و با ارسال پوستر ، پیامک ، تبلیغات در شبکه های اجتماعی و نیز درج خبر در خبرگذاری ها و روزنامه ها جهت دعوت از کلیه مخاطبین مربوطه به عمل آمده است .

qodef-fullwidth-slider

حضور در نمایشگاه در دو سطح

علاقمندان جهت شرکت در بخش نمایشگاهی این رویداد ، با توجه به جایگاه غرفه ها درسالن برگزاری نمایشگاه در دو سطح قرار می گیرند . همچنین برای نمایشگاه یک پکیج ویژه طراحی شده که علاقمندان می توانند از آن استفاده نمایند .

en_USEnglish
fa_IRفارسی en_USEnglish